Kontakta oss | hstd webbyrå & reklambyrå

Söker du en strategisk och visionär samarbetspartner?

Välkommen att kontakta oss! Vi träffar dig gärna för ett förutsättningslöst möte. Hör av dig även om du är osäker på vad vi kan göra för dig, så resonerar vi om saken tillsammans. Ta i första hand kontakt med Cathrine eller Robert.

Just nu söker vi en grafisk formgivare!

Har du en stark känsla för grafisk form, layout, typografi och färg? Är du digital i ditt formtänkande? Läs mer här.

Cathrine Sjölin

Projektledare, strateg, VD 035-16 15 33 cathrine@hstd.se

Robert Kirtley

Creative Director 035-16 15 39 robert@hstd.se

Mats Svensson

Grafisk formgivare 035-16 15 44 mats@hstd.se

Sten Skoglund

Film, foto, 3D 035-16 15 38 sten@hstd.se

Amanda Utter

Frontend-utvecklare 035-16 15 35 amanda@hstd.se

Maria Halling

Copywriter 035-16 15 34 maria@hstd.se

Robin Söderholm

AD, digital design 035-16 15 37 robin@hstd.se

Rebecca Sollenius

Grafisk formgivare, AD-assistent 035-16 15 36 rebecca@hstd.se

Maria Broberg

Säljare, projektledare maria.broberg@hstd.se

Monica Rohdin

Ekonomi