Kontakta oss | hstd webbyrå & reklambyrå

Söker du en strategisk och visionär samarbetspartner?

Välkommen att kontakta oss! Vi träffar dig gärna för ett förutsättningslöst möte. Hör av dig även om du är osäker på vad vi kan göra för dig, så resonerar vi om saken tillsammans. Ta i första hand kontakt med Cathrine eller Robert.

Är du intresserad av att jobba hos oss? Skriv en rad och berätta om dig själv. Vi är alltid nyfikna på människor som vill ingå i vårt nätverk.

Cathrine Sjölin

Projektledare, strateg, VD 035-16 15 33 cathrine@hstd.se

Robert Kirtley

Creative Director 035-16 15 39 robert@hstd.se

Mats Svensson

Grafisk formgivare 035-16 15 44 mats@hstd.se

Sten Skoglund

Film, foto, 3D 035-16 15 38 sten@hstd.se

Amanda Utter

Frontend-utvecklare 035-16 15 35 amanda@hstd.se

Maria Halling

Copywriter 035-16 15 34 maria@hstd.se

Robin Söderholm

AD, digital design 035-16 15 37 robin@hstd.se

Rebecca Sollenius

Grafisk formgivare, AD-assistent 035-16 15 36 rebecca@hstd.se

Maria Broberg

Säljare, projektledare maria.broberg@hstd.se

Monica Rohdin

Ekonomi

Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse. Läs mer

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close