Kontakta oss | hstd webbyrå & reklambyrå

Söker du en strategisk och visionär samarbetspartner?

Välkommen att kontakta oss! Vi träffar dig gärna för ett förutsättningslöst möte. Hör av dig även om du är osäker på vad vi kan göra för dig, så resonerar vi om saken tillsammans. Ta i första hand kontakt med Cathrine eller Robert.

Just nu söker vi en grafisk formgivare! Har du en stark känsla för grafisk form, layout, typografi och färg? Är du digital i ditt formtänkande? Läs mer här

Bild på Cathrine Sjölin, hstd reklambyrå

Cathrine Sjölin

Projektledare, strateg, VD 035-16 15 33 cathrine@hstd.se
Bild på Robert Kirtley, hstd reklambyrå

Robert Kirtley

Creative Director 035-16 15 39 robert@hstd.se
Bild på Mats Svensson, hstd reklambyrå

Mats Svensson

Grafisk formgivare 035-16 15 44 mats@hstd.se
Bild på Sten Skoglund, hstd reklambyrå

Sten Skoglund

Film, foto, 3D 035-16 15 38 sten@hstd.se
Bild på Amanda Utter, hstd reklambyrå

Amanda Utter

Frontend-utvecklare 035-16 15 35 amanda@hstd.se
Bild på Maria Halling, hstd reklambyrå

Maria Halling

Copywriter 035-16 15 34 maria@hstd.se
Bild på Robin Söderholm, hstd reklambyrå

Robin Söderholm

AD, digital design 035-16 15 37 robin@hstd.se
Bild på Rebecca Sollenius, hstd reklambyrå

Rebecca Sollenius

Grafisk formgivare, AD-assistent 035-16 15 36 rebecca@hstd.se
Bild på Monica Rohdin, hstd reklambyrå

Monica Rohdin

Ekonomi